Získejte příspěvek až 300 000 Kč

I v letošním roce otevíráme program Náborový příspěvek, který má za cíl podpořit nástupy do lékáren, které jsou dlouhodobě obtížně obsaditelné (dále jen „krizové lokality“).

Novým anebo stávajícím kolegům na pozici lékárník asistent nabízíme finanční příspěvek ve výši až 300 000 Kč, pokud se rozhodnou v krizové lokalitě pracovat, případně se za prací do této lokality přestěhovat. Neváhejte dlouho, máme jen omezený počet míst.

Jednou z podmínek získání příspěvku je uzavření smlouvy, ve které se zavazujete odpracovat alespoň tři roky při plném úvazku ve vámi vybrané krizové lokalitě. Příspěvek vám rozdělíme do tří splátek po 100 000 Kč. U interních kandidátů je zavedena podmínka, že se musí jednat o přesun z nekrizové lokality a jejich současné bydliště musí být vzdáleno minimálně 80 km od lokality, do které se chtějí přestěhovat. Noví kolegové mohou nastoupit do libovolné krizové lokality.

Krizové lokality, na které se vztahuje náborový příspěvek (k 28. 1. 2020): Čáslav, Český Brod, Český Krumlov, Humpolec, Chomutov, Jeseník, Kadaň, Kostelec nad Černými lesy, Mladá Boleslav, Louny, Most, Náchod, Opava, Ostrov nad Ohří, Pelhřimov, Plzeň, Rakovník, Říčany u Prahy, Slaný, Soběslav, Strakonice, Tábor, Teplice, Trutnov, Úpice, Ústí nad Labem, Úvaly, Varnsdorf, Žatec.

O náborový příspěvek a veškeré další informace pište našemu kolegovi na e-mail ivo.jonas@drmax.cz nebo se mu ozvěte na telefonní číslo: +420 739 329 179.