Regionální obchodní manažer

Jihomoravský kraj - Brno

Náplň práce:

obchodní podpora lékáren Dr.Max ve svěřené oblasti a úzká spolupráce s vedoucími lékárníky
aktivní podpora dobrého jména společnosti a budování vztahů s obchodními partnery
navazování, udržování a rozvíjení vztahů s lékaři, zdravotnickými zařízeními, domovy důchodců aj.
analýza trhu, hledání nových cílových skupin a možností spolupráce
efektivní využívání marketingové strategie
pravidelný reporting manažerovi profesionálního programu, oblastnímu provoznímu řediteli a regionálním ředitelům

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výborné vyjednávací a prezentační schopnosti
  • orientaci na výsledky a jejich zlepšování
  • proklientský přístup (schopnost vytvářet dlouhodobé pracovní a klientské vztahy)
  • flexibilitu a schopnost poradit si v náročných podmínkách
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Zkušenosti:

zkušenost a kontakty z oblasti farmacie a lékařství (spolupráce s lékaři, zdravotnickými zařízeními,..) – PODMÍNKOU
min. 2 roky praxe na pozici farmaceutického reprezentanta se zkušenostmi s RX produkty – PODMÍNKOU

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s klíčovým postavením na farmaceutickém trhu
  • zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
  • prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil i k soukromému použití

Benefity zaměstnavatele:

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zvýhodněné ceny sportovních aktivit
  • a další slevy u dodavatelů třetích stran

Datum nástupu:

dohodou

Doplňující informace:

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na náš inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem.

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a odpovězte nám
Přidat další soubor