Projekt manažer eCommerce

Hlavní město Praha - Praha - centrála
Klíčový smysl pozice je zodpovědnost za sjednocování eCommerce aktivit v rámci regionu střední Evropy. Hlavním úkolem je identifikace a implementace společných aktivit a projektů v rámci mezinárodního eComm týmu.

Náplň práce:

Spolupráce na strategii eCommerce a digitálního marketingu Dr.Max
Koordinace eCommerce projektů a aktivit v rámci skupiny Dr.Max (např. společný fulltext, CMS, jednotná technologie chatu, atd.)
Spolupráce s ostatními odděleními firmy a externími partnery
Organizace a koordinace interních a externích týmů dodavatelů (front-end and back-end developeři, UX/UI, analytici, testři…), plánování zdrojů, kontrola kvality výstupů, kontrola termínů a stavů projektů
Vedení jednání s globálními dodaveteli, odpovědnost za efektivitu budgetu
Reporting a prezenatce v angličtině na různých úrovních organizace

Požadujeme:

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost aktuálních trendů v online podnikání
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti,
  • Orientace na business výsledky a profitabilitu aktivit
  • Ochota k cestování (40% času)

Zkušenosti:

Zkušenosti v eCommerce z existujícího eShopu nebo na straně agentury, poskytující servis eSHOPům
Zkušenosti s projektovým vedením eCommerce projektů

Jazykové požadavky:

CZ/SK + pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Práce pro největší lékarenský řetězec ve střední a východní Evropě
  • Práci na zajímavých projektech
  • Zodpovědnou pozice na evropské úrovni s dopadem na podnikání jako celek
  • Prostor pro profesionální růst v rámci rostoucí organizace
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé slevy na zaměstnanecké nákupy v lékárnách Dr. Max, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity – Multisport karta a mnoho dalších výhod
  • Místo Praha – moderní pracovní prostředí ve Florentinu s výbornou dopravní dostupností

Benefity zaměstnavatele:

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zvýhodněné ceny sportovních aktivit
  • a další slevy u dodavatelů třetích stran

Datum nástupu:

dohodou
Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a odpovězte nám
Přidat další soubor