Operátor/ka kontaktního centra

Jihomoravský kraj - Brno - centrála
Společnost ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, provozující největší český lékárenský řetězec Dr.Max, přijme do kontaktního centra nového kolegu / kolegyní. Kontaktní centrum se nachází v centru Brna - v TITANIU. Pozice je vhodná jak pro lidi se zkušeností na obdobné pozici, tak pro absolventy. Nástup se předpokládá v období únor až květen - dle dohody. Jde o postupné rozšiřování týmu. Práce je na směny a taky o víkendech. Vhodná pro lidi s časovou flexibilitou. Kdo jsme? Menší tým pozitivně naladěných lidí různého věku, kteří s úsměvem řeší požadavky našich zákazníků. Na nováčky do našeho týmu se těšíme a chceme, aby se jim u nás líbilo.

Náplň práce:

Převážně komunikujeme s našimi zákazníky, kteří potřebují pomoci s objednávkou, poradit a vysvětlit klientský program či zodpovědět jiné zvídavé dotazy, a to prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Požadujeme:

  • Stejně pozitivně naladěnou osobu, co nezkazí žádnou legraci v týmu. Člověka, který rád naslouchá zákazníkům a umí jim mile a s úsměvem pomoci, poradit, vysvětlit, odpovědět nebo odepsat. Je nám jedno, jestli je ti 20 nebo 50, pokud se práce nebojíš a rád komunikuješ, jsi přesně ten nebo ta, koho hledáme.
  • Co bys měl ještě umět?
  • Všechno tě naučíme na školeních během měsíce, vysvětlíme, ukážeme a poradíme tak, že pak už sám najdeš vždy nejlepší odpověď pro našeho klienta, který zavolá, nebo napíše e-mail.
  • Měl bys mít aspoň střední školu, kamarádit s počítačem, umět si taky sám informace vyhledat a být na naše klienty milý a usměvavý, aby k nám rád opět zavolal.
  • Takže nejdůležitější pro začátek je ptát se, poslouchat a chtít pomáhat. To je vše, nic víc vlastně nepotřebuješ.

Nabízíme:

  • Bezva zázemí, stravenky, 5 týdnů dovolené, slevy v našich lékárnách, a ještě mnoho dalšího.

Datum nástupu:

dohodou

Doplňující informace:

Tak už se nerozmýšlej a zkus to, je to nová výzva pro tvůj nový start.

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a odpovězte nám
Přidat další soubor