Lékárník asistent

Středočeský kraj - Nučice
Do stabilní lékárny se soustředěnou přípravou léků v Nučicích u Prahy hledáme kolegu zapáleného pro přípravu léků na pozici lékárník asistent. Jedná se o lékárnu s odbornými pracovišti specializující se na individuální i hromadnou přípravu léků, které dodává do dalších zdravotnických zařízení v rámci ČR.

Náplň práce:

Náplní práce našich lékárníků je mimo jiné příprava sterilních lékových forem, individuální příprava léků včetně práce s vysoce účinnými látkami
Dále analytická a kontrolní činnost v širším smyslu slova, optimalizace technologických postupů, vyhledávání a řešení fyzikálně chemických inkompatibilit a odborné vedení pracovníků v lékárně
Vedení početného týmu odborníků laboratoře
V neposlední řadě pak komunikace s lékaři a dalšími zdravotníky, obsluha a rozvoj portálu www.e-laborator.cz

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru farmacie (vhodné i pro absolventy)
  • Vážný zájem o farmaceutickou technologii a ochotu učit se novým věcem
  • Podmínkou nejsou encyklopedické znalosti technologie přípravy léků, ale schopnost získávat aktuální odborné informace a prohlubovat si kvalifikaci potřebným směrem
  • Zodpovědný pracovní přístup
  • Schopnost práce v týmu
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Blízký vztah k moderním komunikačním technologiím, uživatelská znalost práce na PC

Zkušenosti:

Vedení týmu (výhodou)

Nabízíme:

  • Profesní rozvoj a kariérní růst
  • Kvalitní a bezplatné vzdělávání
  • Možnost zapojení se do interních odborných projektů
  • Motivační systém odměňování
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Moderní prostory a vybavení

Benefity zaměstnavatele:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy
  • Firemní plán příspěvků na penzijní nebo životní pojištění
  • Profesionální finanční poradenství zdarma
  • Exkluzivní slevy u partnerských společností (telefonní tarify, IT technika, energie, automobily…)

Datum nástupu:

Nástup je možný ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:

Jedná se o pozici s dlouhodobou perspektivou vzhledem k náročností zaškolení i lokalitě práce.
Flexibilní pracovní doba; možný i částečný úvazek, pestrá pracovní náplň.

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis, případně kontaktujte vedoucího lékárníka PharmDr. Petra Haranta, harant@drmax.cz, tel: 739 232 110. Jsme připraveni Vás osobně seznámit s naším pracovištěm.

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a odpovězte nám
Přidat další soubor