Farmaceutický asistent pro E-shop

Jihomoravský kraj - Brno
Základní mzda 26 000,- + 10% individulání měsíční odměny a variabilní složka mzdy až 3 000,-

Náplň práce:

Hledáme nového kolegu pro naše pracoviště v Brně, kde připravujeme objednávky pro naše klienty. Máte chuť si odpočinout od celodenní práce za tárou nebo v laboratoři? Vyzkoušejte naše pracoviště!

Požadujeme:

  • VOŠ vzdělání v oboru farmacie
  • Znalost sortimentu
  • Průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Profesní rozvoj
  • Kvalitní a bezplatné vzdělávání
  • Možnost zapojení se do interních odborných projektů
  • Motivační systém odměňování
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Moderní prostory a vybavení

Benefity zaměstnavatele:

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zvýhodněné ceny sportovních aktivit
  • a další slevy u dodavatelů třetích stran

Datum nástupu:

možno ihned

Doplňující informace:

možnost zkráceného úvazku či kombinace s výkonem práce v centrální E-Laboratoři
jednosměnný provoz
pracovní doba Po-Pá (jednou měsíčně neděle)
garantovaná základní mzda 26 000Kč a měsíční prémie až 10%
pracovní smlouva na dobu neurčitou

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a odpovězte nám
Přidat další soubor