Farmaceutický asistent pro E-laboratoř

Jihomoravský kraj - Brno

Náplň práce:

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci při přípravě léčiv rozličných lékových forem. Provádíme hromadnou přípravu, individuální přípravu dle zaslaných receptur z lékáren včetně potřebné dokumentace a taxace. Dále provádíme vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu léčiv. V Nučicích disponujeme sterilní přípravnou pro oční lékové formy v brněnské laboratoři i expediční činnost. Pracovní doba je flexibilní, možnost práce i na zkrácený úvazek.

Požadujeme:

  • VOŠ nebo SŠ vzdělání v oboru farmaceutický asistent
  • Zájem o magistraliter přípravu léčiv, chuť a ochotu se seznámit s novými věcmi
  • Vysoká pečlivost a přesnost v práci, trpělivost a maximální zodpovědnost, schopnost zvládat stres
  • Průběžné zvyšování kvalifikace a účast na kontinuálním vzdělávání

Nabízíme:

  • Práci na moderně zařízených pracovištích, jejichž role je v rámci sítě Dr.Max lékáren unikátní
  • Profesní rozvoj
  • Kvalitní a bezplatné vzdělávání
  • Motivační systém odměňování
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí

Benefity zaměstnavatele:

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké slevy
  • Zvýhodněné ceny sportovních aktivit
  • a další slevy u dodavatelů třetích stran

Datum nástupu:

dohodou

Doplňující informace:

Pro vážné zájemce nabízíme možnost nahlédnout do obou provozů.
• Lékárna s odbornými pracovišti na adrese K Vypichu 497, Nučice, Rudná u Prahy
• Dr.Max lékárna, Londýnské náměstí 881/6, 639 00 Brno

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a odpovězte nám
Přidat další soubor